Kullanım Koşulları

Broovs Trade Bot Kullanıcı Şartları :

Bu Kullanım Koşulları 01 MAYIS 2022 tarihinden itibaren geçerlidir.

1. Giriş

1.1 Hizmet, Türkiye Cumhuriyeti yasaları uyarınca kurulmuş bir şirket olan Raysoft A.Ş tarafından https://broovs.io adresinde bulunan web sitesi ve https://futuresbot.org aracılığıyla sağlanmaktadır. BROOVS TRADE BOT mobil uygulama(lar)ı, uygulama programı arayüz(ler)i (Bölüm 6.2.6'da açıklanan BROOVS TRADE BOT API hariç) ve aşağıdaki Bölüm 6'da daha ayrıntılı açıklanan işlevler (BROOVS TRADE BOTAPI hariç) (topluca “ Yazılım ”) kişisel kripto para birimi varlıklarını yönetmeye izin veren araçlar sağlamak amacıyla. "Siz" veya " Müşteri " terimi, Yazılımı ziyaret eden veya başka bir şekilde Yazılıma erişen veya Yazılımı kullanan kişiyi ifade eder.

1.2 Bu hüküm ve koşullar (“ Kullanım Koşulları ”) ve Gizlilik Politikası (aşağıda tanımlandığı gibi), Yazılıma erişiminizi ve Yazılımı kullanımınızı yönetir ve Yazılımla ilgili olarak SİZ ve BROOVS TRADE BOT arasındaki tüm, eksiksiz ve bağlayıcı sözleşmeyi oluşturur.

1.3 Ayrıca, Kullanım Koşullarına referans olarak dahil edilen https://broovs.io adresindeki kayıt ve Gizlilik Politikamızı da mutlaka okumalısınız. Bu kullanım Koşullarına veya Gizlilik Politikamızın koşullarına bağlı kalmak istemiyorsanız, lütfen Yazılıma erişmeyin veya Yazılımı kullanmayın.

1.4 BU KULLANIM KOŞULLARI, HAKLARINIZ VE YÜKÜMLÜLÜKLERİNİZİN AYRICA KOŞULLAR, SINIRLAMALAR VE İSTİSNALARA İLİŞKİN ÇOK ÖNEMLİ BİLGİLER İÇERİR. YAZILIMA ERİŞMEDEN VEYA KULLANMADAN ÖNCE LÜTFEN BU KULLANIM KOŞULLARINI DİKKATLİCE OKUYUN. YAZILIMI HERHANGİ BİR ŞEKİLDE VE HERHANGİ BİR AMAÇLA, BİR MÜŞTERİ HESABI OLARAK VEYA HESAP OLMADAN VE HERHANGİ BİR CİHAZ VE KONUMDAN KULLANARAK, ŞUNLARI KABUL EDER VE ONAYLARSINIZ:

1.4.1 Bu Kullanım Koşullarını okudunuz ve anladınız ve Yazılımı kullandığınız her ilgili tarihte göründükleri şekliyle bu Kullanım Koşullarına bağlı kalmayı kabul ve taahhüt ediyorsunuz.
1.4.2 Burada belirtilen tüm yükümlülükleri üstlenirsiniz;
1.4.3 Yazılımı kullanmak için yeterli yasal yaşta ve kapasitedesiniz;
1.4.4 Benzer yazılımların kullanımını açıkça yasaklayan yargı yetkisinin kontrolü altında değilsiniz;
1.4.5 Yazılımı kendi takdirinize bağlı olarak ve kendi sorumluluğunuzda kullanırsınız.

2. Kullanım Koşullarının Konusu

2.1 Bu Kullanım Koşulları, BROOVS TRADE BOT ile Yazılımı kullanan Müşteri arasında geçerlidir. Yazılım, bilgisayar veya mobil cihazda Broovs Trading Bot web sitesi veya Futures Trade Bot aracılığıyla size sunulur.

2.2 Bu Kullanım Koşulları, sizinle BROOVS TRADE BOT arasında yasal olarak bağlayıcı bir anlaşma teşkil eder ve Yazılımın çalıştırılmasını ve sağlanmasını kapsar. Yazılım, mevcut bir değişim hesabı/hesapları olan gerçek ve tüzel kişilere sağlanır ve kişisel kripto para varlıklarının daha iyi yönetilmesine yardımcı olması amaçlanır. Yazılımı, üçüncü şahısların kripto para varlıklarını yönetmek için hiçbir şekilde kullanmayacağınızı taahhüt ve kabul edersiniz.

2.3 BROOVS Trade Bot, Yazılım üzerinde bu tür güncellemeler veya revizyonlar hakkında bildirimde bulunarak bu Kullanım Koşullarını zaman zaman güncelleyebilir veya revize edebilir. Kullanım Koşullarında yapılacak bu tür değişiklikler, bu Kullanım Koşullarının başında belirtilen “Son güncelleme” tarihinden itibaren geçerli olacaktır. Yazılıma her eriştiğinizde, Kullanım Koşullarının en güncel versiyonuna bağlı kalmayı kabul edersiniz. Bu Kullanım Koşullarını periyodik olarak gözden geçireceğinizi kabul etmektesiniz. Bu Kullanım Koşullarının koşullarını veya bu Kullanım Koşullarının değiştirilmiş herhangi bir sürümünü kabul etmiyorsanız, tek başvurunuz Yazılımı kullanımınızı sonlandırmaktır.

3. Kayıt Olma

3.1 Yazılıma kaydolmak ve Yazılımı kullanmak için en az on sekiz (18) yaşında olmalısınız.

3.2 Bu Kullanım Koşullarına bir tüzel kişi (yani şirket veya başka bir tüzel kişilik) adına giriyorsanız, bu tüzel kişiyi bu Kullanım Koşullarına bağlama yetkiniz olduğunu ve tüm e-posta adreslerini paylaştığınızı beyan edersiniz, tüzel kişinin diğer yetkili temsilcileri ile şifreler ve erişim kimlik bilgileri. Böyle bir yetkiniz yoksa, Yazılıma erişemez veya Yazılımı kullanamazsınız.

3.3 Kaydolmadan önce, ikamet ettiğiniz yargı bölgesinde Yazılımın bu Kullanım Koşullarına uygun olarak kullanılmasına geçerli yasaların izin verdiğinden emin olmaktan yalnızca siz sorumlusunuz. Bu tür bir kullanıma yasalarca izin verilmiyorsa, Yazılıma erişmeyecek veya Yazılımı kullanamayacaksınız.

3.4 Müşteri Hesabı oluşturmak ve Yazılıma erişmek için kaydolmak için aşağıdaki adımlar gereklidir:

3.4.1 Kaydolun . E-posta adresinizi ve şifrenizi girerek kayıt formunu doldurun. Size Kullanım Koşullarını ve Gizlilik Politikasını okuma fırsatı verilecektir. Belgeleri belirtilen bağlantılardan alabilir ve not alabilirsiniz. Kayıt işlemine devam etmek için "Kayıt Ol"u tıklamadan önce, bu Kullanım Koşullarını kabul ettiğinizi ve Gizlilik Politikamız hakkında bilgi sahibi olduğunuzu onaylamanız gerekir. Ayrıca, en az 18 yaşında olduğunuzu onaylamanız gerekir. “Kaydol”a tıkladıktan sonra hesabınız oluşturulur (“Müşteri Hesabı”).
3.4.2 Broovs Trade Bot, Yazılıma erişmeniz ve onu kullanmanız için Müşteri Hesabını size sağladığı andan itibaren, kayıt işlemi tamamlanır. Müşteri Hesabı size ücretsiz olarak sağlanır. Broovs Trade Bot, tamamen kendi takdirine bağlı olarak size bir Müşteri Hesabı vermeyi reddetme hakkına sahiptir, bu durumda Yazılımı kullanmayacaksınız.
3.4.3 Kayıt işlemini istediğiniz zaman sonlandırabilir ve/veya işlemi askıya alabilir ve daha sonra devam ettirebilirsiniz. Girdiğiniz bilgilerde herhangi bir hata olup olmadığını kontrol edebilir ve gerekirse girişinizi değiştirerek bunları düzeltebilirsiniz.
3.4.4 Müşteri Hesabını oluşturduktan sonra, Müşteri Hesabınızın profilini tamamlamanız istenir ve Müşteri Hesabınızı mevcut kripto para borsası hesabınıza bağlamak da dahil olmak üzere farklı adımlarda yönlendirilirsiniz.
3.4.5 Bir kripto para birimi değişim hesabıyla bağlanma . Yazılımın işlevlerini kullanabilmek için Binance vb. para borsası hesabınızın (“Takas Hesabı”) olması gerekir. Borsa Hesabınız yoksa, doğrudan kripto para borsası sağlayıcısının web sitesinde veya sizi seçilen kripto para borsası sağlayıcısının web sitesine yönlendiren “Değişimlerim” sekmemizdeki bir bağlantı aracılığıyla kayıt olmayı seçebilirsiniz. Her iki durumda da, seçilen kripto para borsası sağlayıcısıyla ayrı bir yasal ilişkiye girdiğinizi ve onların özel hüküm ve koşullarına bağlı olduğunuzu kabul edersiniz. Exchange Hesabınızı Müşteri Hesabına bağlamak için Exchange Hesabınızda oturum açmanız, bir API anahtarı ve API sırrı oluşturmanız, ardından Yazılıma geri dönmeniz, "Değişimlerim" sekmesine gitmeniz ve API anahtarını ve API sırrını girmeniz gerekir. "Bir borsa bağla"yı tıklamadan önce, Exchange Hesabının kişisel olarak size ait olduğunu ve başka birinin hesabını bağlamadığınızı onaylamanız gerekir. Bu adımı tamamladığınızda, Exchange Hesabınız “Gösterge Tablosu” sekmesinde görüntülenecektir. Tek bir kripto para borsasından tek bir Borsa Hesabı bağlayabilirsiniz. Belirli koşullar altında, Exchange Hesabınıza tekrar bağlanmanızı gerektirecek güvenlik nedeniyle API anahtarlarını bırakabiliriz.

3.5 Kayıt işleminin bir parçası olarak bize e-posta adresiniz ve şifreniz gibi belirli bilgileri vermeniz istenecektir. Topladığımız veriler hakkında daha fazla bilgi için lütfen broovs.io adresindeki Gizlilik ve güvenlik Politikamızı mutlaka inceleyiniz. Kendiniz hakkında doğru, güncel ve eksiksiz bilgiler sağlamanız ve Müşteri Hesabınızın doğru, güncel ve eksiksiz olmasını sağlamak için Müşteri Hesabınızdaki tüm bilgileri derhal güncellemeniz gerekmektedir. Müşteri Hesabı ayarlarınızı istediğiniz zaman güncelleyebilir veya değiştirebilirsiniz.

4. Yazılıma Erişmek İçin Müşteri Hesabınızı Kullanma

4.1 Müşteri Hesabınızın ve Yazılımın amacı ve izin verilen kullanımı

4.1.1 Yazılımı yalnızca amaçlanan amaç ve izin verilen kullanım dahilinde kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz Plana bağlı olarak, Müşteri Hesabının amacının, bir veya daha fazla Değişim Hesabını yönetmek için size araçlarla Yazılıma erişim sağlamak olduğunu kabul etmektesiniz. Yazılımın başka amaçlarla kullanılmasına veya özellikle kötüye kullanılmasına izin verilmez. Müşteri Hesabınızı ve Yazılımı özellikle şu amaçlarla kullanmamayı kabul edersiniz:

   4.1.1.1 Yasa dışı, zararlı, tehdit edici, taciz edici, hileli, taciz edici, hakaret edici, karalayıcı, kaba, müstehcen, iftira niteliğinde, başkalarının gizliliğini ihlal eden, nefret dolu veya ırkçı, şiddeti yücelten herhangi bir içeriği yüklemek, yayınlamak, e-posta ile göndermek, iletmek veya başka bir şekilde kullanıma sunmak, pornografik, etik olmayan veya başka bir şekilde yasaklanmış veya sakıncalı;

   4.1.1.2 Herhangi bir gerçek veya tüzel kişinin kimliğine bürünmek veya bir gerçek veya tüzel kişiyle olan ilişkinizi yanlış beyanda bulunmak veya başka bir şekilde yanlış tanıtmak;

   4.1.1.3 Herhangi bir bilgisayar yazılımının veya donanımının veya telekomünikasyon ekipmanının işlevselliğini kesintiye uğratmak, yok etmek veya sınırlamak için tasarlanmış yazılım virüsleri veya diğer herhangi bir bilgisayar kodu, dosyası veya programı içeren, kullanıma sunma hakkına sahip olmadığınız herhangi bir içeriği iletmek veya başka bir şekilde kullanıma sunmak;

   4.1.1.4 Yazılımı sürdürmek için kullanılan herhangi bir tescilli yazılımı tersine mühendislik, parçalara ayırma, kaynak koda dönüştürme, hackleme veya çıkarma girişiminde bulunan herhangi bir faaliyette bulunmak;

   4.1.1.5 Erişiminizin olmaması gereken platformlarda ticaret;

   4.1.1.6 Bilgisayar korsanlığı yapmak veya Yazılıma yetkisiz erişimi önlemek için kullanabileceğimiz herhangi bir önlemi atlamak dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Yazılıma veya Yazılıma bağlı sunuculara veya ağlara müdahale etmek veya kesintiye uğratmak; ve/veya

   4.1.1.7 Geçerli herhangi bir ulusal veya uluslararası kural ve kanunun yanı sıra üçüncü şahısların haklarını ihlal etmek.

4.1.2 Müşteri Hesabınızın ve Yazılımın amaç sınırlarına ve izin verilen kullanımına uyulmaması (uygun Plana abone olmadan kişisel Müşteri Hesabınız aracılığıyla aynı kripto para birimi değişim hesaplarından birkaç hesabı yönetmenize atıfta bulunan herhangi bir faaliyet tespit etmemiz de dahil olmak üzere) ) bu Kullanım Koşullarının önemli bir ihlali olarak kabul edilir. - diğer haklara halel gelmeksizin - Bölüm 12.3.2 ve 12.3.3 uyarınca Müşteri Hesabınızı feshetme hakkına sahip olacaktır. Müşteri Hesabınızı sonlandırdıysak veya sizi başka bir şekilde yasakladıysak Yazılımı kullanamazsınız.

4.2 Müşteri Hesabının Gizliliği

4.2.1 Müşteri Hesabınızın size özel olduğunu ve e-posta adresinizi, şifrenizi veya diğer güvenlik bilgilerinizi kullanarak başka bir kişiye Yazılıma veya Yazılımın bölümlerine erişim sağlamamakla yükümlü olduğunuzu kabul edersiniz.

4.2.2 Verilerinizin gizliliğini korumaktan ve cihazlarınıza erişimi izlemek ve gerekirse kısıtlamaktan siz sorumlusunuz. Sizin tarafınızdan seçilen veya güvenlik prosedürlerimizin bir parçası olarak size sağlanan herhangi bir e-posta adresi, şifre veya diğer bilgiler gizli olarak ele alınmalı ve bunları başka herhangi bir kişi veya kuruluşa açıklamamalısınız. Müşteri Hesabınıza halka açık veya paylaşılan bir bilgisayardan erişirken başkalarının parolanızı veya diğer Müşteri Hesabı bilgilerini görememesi veya kaydedememesi için dikkatli olmalısınız. Her oturumun sonunda Müşteri Hesabınızdan çıkış yaptığınızdan emin olmayı kabul edersiniz.

4.2.3 Müşteri Hesabınızın herhangi bir şekilde kötüye kullanılması da dahil olmak üzere, Yazılım ve Müşteri Hesabınızla ilgili olarak Müşteri Hesabınız altında veya cihazlarınızdan gerçekleştirilen tüm faaliyetlerin sorumluluğunu kabul etmektesiniz. BROOVS Trade Bot, sizi Müşteri Hesabınıza yetkisiz erişimden korumak için makul ve endüstri standardı güvenlik önlemlerini kullanacaktır. Müşteri Hesabınıza herhangi bir yetkisiz erişim veya bu hesabınızın kullanımı veya diğer herhangi bir güvenlik ihlalini derhal bize bildirmeyi kabul etmektesiniz. BROOVS Trade Bot'u gerektiği şekilde bilgilendirmezseniz, BROOVS TRADE BOT bu tür yetkisiz erişimi veya diğer güvenlik ihlallerini önleyemeyebilir veya ilgili güvenlik önlemlerini alamayabilir.

4.2.4 Yürürlükteki yasaların izin verdiği ölçüde, Müşteri Hesabınızın yetkisiz kullanımından kaynaklanan veya kaynaklandığı iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmayacağımızı kabul ve beyan edersiniz.

5. Deneme Hesabı

5.1 Ücretsiz denemeyi kullanmayı seçtiyseniz, Yazılımı size ücretsiz olarak deneme temelinde 24 saat sunulacaktır. (“Deneme”). Yazılıma erişim kazanarak, Kullanım Koşullarımıza ve bu Bölüm 5'in aşağıdaki ek koşullarına (“Deneme Koşulları”) bağlı olmayı kabul edersiniz, ancak Deneme Koşulları ile diğer tüm koşullar arasında bir çelişki olması koşuluyla. Bu Kullanım Koşullarında, Deneme Koşulları geçerli olacaktır. Broovs Trade Bot, size bir Denemeye erişim izni vermeyi reddetme hakkına sahiptir.

5.2 Yazılıma Deneme erişimi almak için, Bölüm 3'te açıklanan kayıt sürecini izlemelisiniz. Deneme Sürümünü, bu seçeneği size sunduğumuz Müşteri Hesabı ayarları altında herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle sonlandırabilirsiniz.

5.3 Deneme, Denemenizi onayladığımızda başlayacak ve (a) kaydolduğunuz ücretsiz Deneme süresinin bitiminden veya (b) satın alınan herhangi bir Aboneliğin başlangıç tarihinden (Bölüm 7'de tanımlandığı gibi) önce sona erecektir. Deneme Süresinin sonunda, Deneme Süresi boyunca Yazılım aracılığıyla başlattığınız tüm işlemler devam edecek ancak tamamlanması daha uzun sürebilir ve artık Müşteri Hesabınıza girdiğiniz hiçbir veriye erişiminiz olmayacaktır.

5.4 Denemeyi ve bununla bağlantılı olarak sunulan ürün ve hizmetleri, herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle, sebepli veya sebepsiz olarak, size önceden bildirimde bulunmaksızın ve size veya size karşı herhangi bir yükümlülük veya ek yükümlülük olmaksızın feshedebiliriz.

6. Müşteri Hesap İşlevleri

6.1 Müşteri Hesabı, size BROOVS TRADE BOT tarafından sağlanan "Dashboard", "Blog", "BROOVS TRADE BOT API", izleme "Portföy" ve "Topluluk" işlevlerine ücretsiz erişim sağlar.

6.2 Yazılım, aşağıdaki araçlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Borsa Hesapları genelinde kripto para birimi varlıklarınızı yönetmenize olanak tanıyan araçlar sağlar:

6.2.1 İlerleyen zamanda devreye girecek olan, Üçüncü taraf genel API'lerinin özelliklerini ve BROOVS Trade Bot'ın “Akıllı Ticaret Terminali” özelliklerini kullanarak bir veya birkaç üçüncü taraf kripto para birimi borsasında manuel olarak alım/satım emirleri vermenizi sağlayan Broovs Trade Terminali. Broovs Trade Terminal işlevi altında, gerçek varlıkları riske atmadan ticareti uygulamanıza ve simüle etmenize olanak tanıyan 25'e kadar aktif varlık için (Ticaret Botları, akıllı işlemler ve işlemler dahil) Kağıt Ticareti işlevini etkinleştirebilirsiniz;

6.2.2 Seçilen botun parametrelerini yapılandırmanıza izin veren Ticaret Botları, üçüncü taraf kripto para borsalarında otomatik olarak kripto para alım satım emirlerini bu belirlenen parametreler dahilinde ve ihtiyaç duymadan yürütür.

6.2.3 Belirli portföy kurulumlarının geçmişte nasıl performans gösterdiğini analiz etmenize ve seçilen kurulumu mevcut borsalarınıza uygulamanıza olanak tanıyan portföyler;

6.2.4 Üçüncü taraf hizmetlerine elektronik bağlantı kurmak için bir uygulama programlama arayüzü ve ilgili spesifikasyon belgelerinden oluşan BROOVS TRADE BOT API ;

6.2.5 Size kripto para birimleri ve ticaret hakkında bilgi ve haberler sağlayan blog ;

6.2.6 Size canlı sohbet, müşteri desteği ve ilgili hizmetler sağlayan topluluk.

7. Abonelik Planı Satın Alma

7.1 Hizmetlere kaydolurken, “Ücretsiz-Deneme”, “Pro” ve “Kurumsal” gibi farklı abonelik planları arasında seçim yapma olanağına sahipsiniz.

7.2 Her bir Abonelik türüyle ilişkili fiyatlar ve işlevler dahil olmak üzere BROOVS TRADE BOT Abonelikleri için , 1 Aylık Paket için : 100 USDT + 100 USDT değerinde BROOVS Token olmak üzere Toplam 200 USDT broovs.io web sitesinde kayıt linkinde verilen adreslere peşin olarak ödeme yapmayı kabul edersiniz. Ayrıca herbir kullanıcı hesabında Broovs Trade Bot tarafından yapılan alım satım işlemleri sonucunda oluşan kar miktarının %2 si her 15 günde bir hesaplanarak, %2 lik bedel 10 USDT bedeli geçtikten sonra olmak üzere Yazılım Geliştirme Bedeli olarak şirket tarafından önceden belirlenmiş ödeme adresine tarafınızdan manuel olarak gönderilir. %2 lik Yazılım Geliştirme Bedeli ödeme süresi 3 gün olarak belirlenmiştir, bu süre içerisinde yapılmadığı takdirde, verilen yazılım hizmeti durdurulur ve ödeme yapılmasına kadar yazılımın kullanılmasına izin verilmez. Bu durum sözleşme süresince devam ederse hizmet alımı, ödeme yapılıncaya kadar dondurulmuş olarak devam eder. Sözleşme sonunda abonelik iptal edilir. İptal edilen abonelik için herhangi bir geri ödeme yapılmaz, talep edilemez.

7.2.1 Bu sekmede bulunan Abonelikleri bu Kullanım Koşullarına tabidir. Bu koşulları kabul ederek, bu sekmede açıklanan Abonelik özellikleri koşullarını hür ve özgür iradeniz ile kimsenin etkisi altında kalmadan, okuyarak kabul ettiğinizi de onaylamış olursunuz.

7.3 BROOVS Trade Bot, tamamen kendi takdirine bağlı olarak Müşterilere özelleştirilmiş Planlara dayalı olarak Hizmetler sağlama hakkını saklı tutar. Özelleştirilmiş Planlar, Planlar sayfasında görüntülenmeyecek ve Müşterilere bireysel olarak sunulacaktır. Özelleştirilmiş Planlar bu Kullanım Koşullarına tabidir.

8. Sorumluluk Reddi

8.1 BROOVS TRADE BOT YAZILIMI SAĞLAR. BROOVS TRADE BOTFİNANSAL, YATIRIM, YASAL, VERGİ VEYA BAŞKA HERHANGİ BİR PROFESYONEL TAVSİYE VERMEZ. BROOVS TRADE BOTBROKER, MALİ DANIŞMAN, YATIRIM DANIŞMANI, PORTFÖY MÜDÜRÜ VEYA VERGİ DANIŞMANI DEĞİLDİR. YAZILIMDA VEYA YAZILIMDAKİ HİÇBİR ŞEY, HERHANGİ BİR PARA BİRİMİ VEYA HERHANGİ BİR FİNANSAL ARAÇ TEKLİFİ OLARAK YA DA YATIRIM TAVSİYESİ VEYA YATIRIM ÖNERİLERİ OLARAK OLUŞTURULMAYACAK VEYA YORUMLANMAYACAKTIR. BROOVS TRADE BOTYATIRIM STRATEJİSİ. BROOVS TRADE BOT’UN YAZILIM ÜZERİNDEN ELDE ETTİĞİNİZ HERHANGİ BİR BİLGİYİ KULLANIMINIZDAN SORUMLU OLMADIĞINI KABUL EDER VE KABUL EDERSİNİZ. YAZILIMDAKİ ÜRÜN VEYA HİZMETLERE DAYALI KARARLARINIZ VEYA YAZILIMDA BULUNAN VERİLERİ YORUMLARINIZ, TAM SORUMLULUK SİZE AİTTİR.

8.2 BROOVS TRADE BOT, BU WEB SİTESİNDE LİSTELENEN BİLGİLERİN DOĞRULUĞUNU GARANTİ ETMEYE ÇALIŞACAKTIR. YAZILIMDAKİ HİÇBİR İÇERİK HİÇBİR BİREY, KURULUŞ VEYA BİREY GRUPLARININ ÖZEL İHTİYAÇLARINA UYUMLU DEĞİLDİR. BROOVS TRADE BOT, HERHANGİ BİR PARA BİRİMİ, GÜVENLİK VEYA BAŞKA ÇIKARLARIN GELECEK VEYA BEKLENEN DEĞERİ HAKKINDA HİÇBİR FİKİR İFADE ETMEZ. YAZILIMDAKİ İÇERİK BROOVS TRADE BOT AÇIK YAZILI İZNİ OLMADAN HİÇBİR FİNANSAL VEYA BAŞKA ÜRÜN İÇİN TEMEL OLARAK KULLANILAMAZ.

8.3 YAZILIMDA SAĞLANAN BAZI İÇERİKLER, İLGİLİ OLMAYAN ÜÇÜNCÜ ŞAHIS SAĞLAYICILAR TARAFINDAN BROOVS TRADE BOT’A GÖNDERİLİR. DİĞER İÇERİKLER SİZİN TARAFINIZDAN YÜKLENMEKTEDİR. BROOVS TRADE BOT, TÜM İÇERİĞİ DOĞRULUĞU İÇİN DEĞERLENDİRMEZ, İÇERİĞİ TAM YA DA GÜVENİLİRLİĞİ İÇİN İNCELEMEZ VE İÇERİĞİN DOĞRULUĞU, TAM OLDUĞU, GÜVENİLİRLİĞİ VEYA BAŞKA BİR YÖNÜYLE GARANTİ VERMEZ. YAZILIMIN PERFORMANSI, İLGİLİ OLMAYAN ÜÇÜNCÜ ŞAHIS HİZMETLERİNİN PERFORMANSI İLE DOĞRUDAN BAĞLANTILIDIR. BROOVS TRADE BOT, YAZILIMIN İLGİLİ ÜÇÜNCÜ ŞAHIS HİZMETLERİNİN UYGULANMAMASINDAN KAYNAKLANAN TÜM SORUMLULUKLARINI REDDEDER.

8.4 FONLARINIZIN BİR KISMI VEYA TÜMÜNÜ KAYBEDEBİLECEĞİNİZİ AÇIKÇA KABUL VE KABUL EDERSİNİZ. KRİPTO PARALAR YENİ VE YETERSİZ TEST EDİLMİŞ BİR TEKNOLOJİDİR. BURADA DAHİL EDİLEN RİSKLERE EK OLARAK, YAZILIMI KULLANIMINIZLA VE BROOVS TRADE BOT’ TAN TAHMİN EDEMEYECEĞLERİ DAHİL OLMAK ÜZERE Kripto Para Birimlerini SATIN ALMA, TUTMA VE KULLANMANIZLA İLİŞKİLİ BAŞKA RİSKLER VARDIR. BU TÜR RİSKLER, BURADA BELİRTİLEN RİSKLERİN BEKLENMEYEN DEĞİŞİKLİKLERİ VEYA KOMBİNASYONLARI OLARAK DA GERÇEKLEŞTİRİLEBİLİR.

9. Fikri Mülkiyet ve Yazılım Kullanım Lisansı

9.1 Yazılım, görüntülenen, dağıtılan veya Yazılım aracılığıyla başka bir şekilde kullanıma sunulan Yazılım, ticari markalar ve diğer fikri mülkiyet nesneleri, BROOVS TRADE BOT 'ın ve onun haleflerinin, devralanlarının, lisans verenlerinin ve/veya tedarikçilerinin münhasır mülkiyetindedir. Kullanım Koşullarında özel olarak belirtilmedikçe veya BROOVS TRADE BOT ile yazılı olarak aksini kabul etmediyseniz, bu Kullanım Koşullarındaki hiçbir şey size Yazılımı ve içeriğini, BROOVS Trade Bot'ın ticari markalarını veya BROOVS TRADE BOT’un diğer fikri mülkiyetini kullanma hakkı vermez.

9.2 BROOVS TRADE BOT, Yazılıma ve ilgiliyse, Abonelikle ilgili işlevler. Herhangi bir fikri mülkiyet nesnesi (sınırlama olmaksızın, tüm bilgiler, veriler, ürünler, malzemeler, hizmetler, yazılım uygulamaları ve araçları, API'ler, tasarım öğeleri, metin, resimler, fotoğraflar, çizimler, ses ve video içerikleri, burada yer alan veya başka bir şekilde yapılmış sanat eserleri ve grafikler Bununla bağlantılı olarak size sunulan) Yazılım aracılığıyla sağlanan veya Yazılımı çalıştırmak için kullanılan, size BROOVS TRADE BOT tarafından satılmaz, lisanslanır. Yazılıma kaynak kodu biçiminde erişme hakkınız olmadığını kabul etmektesiniz. BROOVS TRADE BOT sizi bilgilendirebilir,

9.3 Bizimle yaptığımız ayrı bir sözleşmede yazılı olarak izin verilmedikçe, kiralama, kiralama, ödünç verme, satma, yeniden dağıtma, alt lisans verme, kopyalama, tersine çevirme, mühendislik, kaynak koda dönüştürme, parçalarına ayırma, tercüme etme, değiştirme, kopyaları dağıtma hakkınız yoktur. Yazılıma veya ilgili fikri mülkiyetine dayalı olarak türev çalışmalar oluşturmak, bunları kullanıma sunmak, uyarlamak veya oluşturmak.

9.4 Yazılım aracılığıyla eklediğiniz veya kullanıma sunduğunuz tüm içerik ve veriler (" Kullanıcı İçeriği ") için BROOVS TRADE BOT ‘a ücretsiz olarak devredilebilir, alt lisans verilebilir, münhasır olmayan, geri alınamaz, dünya çapında kullanım ve yararlanma hakkı ve maksimum süre için verirsiniz. yürürlükteki yasalar uyarınca izin verilen ve içerik açısından sınırsız olan, bu Kullanıcı İçeriğini aşağıdaki amaçlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir amaçla kullanmak için:

9.4.1 Yazılımın sağlanması;

9.4.2 Araştırma yapmak, yeni ürün ve hizmetler geliştirmek;

9.4.3 Tahmine dayalı analitik ve iç görüler;

9.4.4 Yazılımın iyileştirilmesi ve daha da geliştirilmesi; ve

9.4.5 Ticari kullanım dahil diğer kullanım hakkı.

9.5 Kullanım Hakkı, yalnızca bunlarla sınırlı olmamak üzere, özellikle değiştirme, düzenleme ve tercüme etme, ayrıca saklama, çoğaltma, yayma, kamuya açık hale getirme, gönderme, kamuya açık ve kamuya açık olmayan şekilde ifşa etme ve başka şekilde yapma hakkını kapsar. Oluşturduğunuz tüm botlar, bu botların adları ve bu botlar için oluşturduğunuz tüm ayarlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Kullanıcı İçeriğini kullanabilirsiniz. Kullanıcı İçeriğini Yazılım aracılığıyla girerek veya kullanıma sunarak, Kullanıcı İçeriğinin bu Kullanım Koşullarına uygun olduğunu, üçüncü tarafların haklarını ihlal etmediğini ve bu Kullanım ve Sömürü Haklarını vermeye yetkili olduğunuzu garanti edersiniz. Bu Kullanım Haklarının kullanılmasıyla bağlantılı olarak üçüncü şahıslar tarafından BROOVS Trade Bot'a karşı ileri sürülen tüm iddialara karşı BROOVS Trade Bot'ı tazmin edeceksiniz.

10. Fiyatlar, Ödeme Koşulları ve İadeler

10.1 Yazılımda yayınlanan tüm fiyatlar, indirimler ve promosyonlar önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Seçtiğiniz Abonelik için ücretlendirilen fiyat, Satın Alma Sözleşmesine ve herhangi bir promosyon veya indirimin koşullarına, coğrafi konumunuza veya ikamet ettiğiniz yere ve seçtiğiniz ödeme yöntemine tabi olarak, sipariş verildiği sırada Yazılımda reklamı yapılan fiyat olacaktır. Satın Alma Sözleşmesini sonuçlandırmak için bir teklif verdiğinizde reklamı yapılan fiyattan ücretlendirileceksiniz.

10.2 Fiyatlarımızı yükseltirsek, bu artış sadece artışın yürürlüğe girdiği tarihten sonra yapılan alımlar için geçerli olacaktır. Yazılımda yayınlanan fiyatlara, Müşteri Hesabınızdaki profil verileri sizin tarafınızdan tamamen doldurulana kadar geçerli indirimler veya vergiler dahil olmayabilir. Doğru fiyat bilgilerini göstermeye çalışıyoruz, ancak zaman zaman fiyatlandırma ve bulunabilirlik ile ilgili kasıtsız tipografik hatalar, yanlışlıklar veya eksiklikler yapabiliriz. Herhangi bir zamanda herhangi bir hatayı, yanlışlığı veya eksikliği düzeltme ve bu tür olaylardan kaynaklanan siparişleri iptal etme hakkını saklı tutarız.

10.3 Siparişi gönderirken Abonelik veya Yazılım aracılığıyla sağlanan diğer ürün veya hizmetlerle ilgili ücretler için ödeme başlatmanız gerekir. Bu ödemeyi bizi memnun edecek şekilde tamamlamazsanız, Satın Alma Sözleşmesini imzalama teklifinizi iptal edeceğiz.

10.4 Tüm satın alma işlemleri için Yazılımda halihazırda mevcut olan herhangi bir mevcut ve en uygun ödeme yöntemini kullanabilirsiniz. Ancak, BROOVS TRADE BOT herhangi bir anda herhangi bir ödeme yönteminin kullanılabilirliğini garanti etmez. BROOVS TRADE BOT, kendi takdirine bağlı olarak herhangi bir ödeme yöntemini geçici veya kalıcı olarak ekleyebilir, kaldırabilir veya askıya alabilir.

10.5 Yazılım aracılığıyla ve Yazılım için yaptığınız herhangi bir ödeme, uygun oranda ve yerleşik olduğunuz yargı kanunu uyarınca KDV'ye (katma değer vergisi) tabi olabilir. BROOVS TRADE BOT, cihazınızın IP adresi tarafından otomatik olarak belirlenen ve/veya fatura adresini girerken sizin tarafınızdan BROOVS Trade Bot'a manuel olarak verilen konumunuza göre ödemeleriniz için KDV tahakkuk eder ve ücretlendirir. KDV amacıyla kayıtlı AB içindeki tüzel kişiler ve AB dışında bulunan kişiler için BROOVS Trade Bot, %0 KDV oranı uygular. Türkiye tüzel ve gerçek kişiler için BROOVS Trade Bot, %18'lik bir KDV oranı uygular ve KDV, görüntülenen fiyata dâhil değildir. AB içindeki diğer kişiler için (KDV amacıyla kayıtlı olmayan gerçek kişiler ve tüzel kişiler dâhil), BROOVS TRADE BOT ilgili ülkede geçerli olan KDV oranını uygular, ve KDV görüntülenen fiyata dâhil değildir.

10.6 Yazılımımızın otomatik olarak oluşturduğu ödemeyle ilgili varsayılan bilgileri kabul etmiyorsanız, şunları sağlamalısınız: fatura adresiniz (Yazılım bu konumda kullanılacağı sürece); ödemeye devam ederken adres verilerini Yazılıma girin; ve daha sonra bize bu adresin geçerli bir kanıtını göndermek. Ardından, varsayılan ödemeyle ilgili bilgilerin ayarlanması gerekip gerekmediğine karar vereceğiz. Kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımız hakkında daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın.

10.7 (i) bize sağladığınız ödeme bilgilerinin doğru, doğru ve eksiksiz olduğunu, (ii) sağladığınız ödeme yöntemini kullanmaya tam olarak yetkili olduğunuzu, (iii) tarafınızca yapılan ödemelerin tarafınızca karşılanacağını beyan ve taahhüt etmektesiniz. ödeme yönteminizin düzenleyicisi ve (iv) siparişiniz sırasında Yazılımda belirtilen tutardan bağımsız olarak, varsa tüm geçerli vergiler dahil olmak üzere, sizin tarafınızdan yapılan ücretleri ilan edilen fiyatlar üzerinden ödeyeceksiniz.

10.8 Yürürlükteki yasalar aksini gerektirmedikçe, geri ödeme veya kredi sağlama yükümlülüğümüz yoktur. Yazılımın dijital bir ürün olarak doğası gereği, açık, haklı ve meşru sebepler olmadan hiçbir geri ödeme yapılmaz.

10.9 Yazılımı bir ödeme hizmeti sağlayıcısı (“PSP”) aracılığıyla önce BROOVS TRADE BOT'tan satın aldığınızı anlıyorsunuz. Yasalar aksini gerektirmedikçe, ödeme işlemleriyle ilgili herhangi bir sorun için PSP veya finans kurumuyla iletişime geçmeden önce BROOVS TRADE BOT destek hizmetiyle iletişime geçmekle yükümlüsünüz.

10.10 Yazılımı İnternet üzerinden kullanmak, servis sağlayıcınıza ödemeniz gereken ek maliyetlere yol açabilir.

11. Fonksiyonların veya Yazılımın Süspansiyonu

11.1 BROOVS Trade Bot, Yazılımda ve işlevlerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

11.2 Tüm koşullar netleşene ve gerekirse müşteri prosedürlerinizin gerçekleştirildiğini öğrenene kadar, BROOVS TRADE BOT Yazılımın sağlanmasını tamamen veya kısmen ve Müşteriye karşı herhangi bir yükümlülük altına girmeden askıya alabilir veya kesintiye uğratabilir:

11.2.1 Güvenlik güncellemeleri de dahil olmak üzere onarım, bakım veya diğer benzer eylemler için gerekliyse, bu durumda BROOVS TRADE BOT, makul ölçüde mümkün olduğu ölçüde kesintiyi size önceden bildirmeye çalışır;

11.2.2 Tarafımızdan başarısızlıktan haberdar edildikten sonra Abonelik ödemesinin herhangi bir kısmını ödemezseniz;

11.2.3 Yazılımın kullanımıyla ilgili eylemleriniz veya ihmalleriniz Yazılımın normal çalışmasına müdahale ederse veya onu engellerse veya Yazılıma, BROOVS TRADE BOT 'a veya Yazılımın diğer kullanıcılarına başka bir şekilde zarar, hasar veya diğer zararlı etkilere neden olursa veya neden olma olasılığı varsa ;

11.2.4 Kimlik bilgilerinizin yetkisiz bir üçüncü tarafa haksız yere ifşa edildiğinden ve Yazılımın bu kimlik bilgileri kapsamında kullanıldığından şüphelenmek için nedenler varsa;

11.2.5 Yazılımı bu Kullanım Koşullarını ihlal edecek şekilde kullanırsanız ve BROOVS TRADE BOT tarafından bu konuda bilgilendirildikten sonra gecikme olmaksızın ihlali gidermediyseniz veya Yazılımı geçerli herhangi bir yasa, düzenleme veya düzenleme hükmünü ihlal edecek şekilde kullanırsanız;

11.2.6 Talep edilen süre içinde gerekli açıklamaları yapmayı reddederseniz; veya

11.2.7 BROOVS TRADE BOT 'ın zaman zaman belirleyebileceği diğer nedenlerle.

11.3 Kullanım Koşullarının esaslı ihlali, sınırlama olmaksızın, Bölüm 11.2.2 ila 11.2.6'da açıklanan eylemleri ve eylemsizlikleri içerebilir.

11.4 BROOVS TRADE BOT, kesintiyi makul olarak mümkün olduğunca önceden veya kesintiyi gerektiren nedenlerin aciliyeti nedeniyle önceden bildirimin mümkün olmadığı durumlarda, gereksiz gecikme olmaksızın sizi bilgilendirmeye çalışır. Yazılımın Bölüm 11.2'de belirtilen nedenlerle askıya alınması, sizi herhangi bir geçerli ücret ödeme yükümlülüğünden kurtarmaz.

12. Müşteri Süresi ve Fesih

12.1 Yazılıma herhangi bir erişim veya kullanımdan sonra, bu Kullanım Koşulları, zaman zaman güncellenebilecekleri için, söz konusu erişim veya kullanımla ilgili olarak bundan sonra tam olarak yürürlükte kalır.

12.2 Satın Alma Sözleşmesi uyarınca ücretli Aboneliğinizin süresi, herhangi bir yenilemeye tabi olarak, ödemeyi yaptığınız süre boyunca (örneğin bir ay veya bir yıl) yürürlükte kalacaktır.

12.3 Müşteri hesabının silinmesi

12.3.1 Müşteri Hesabınızı, bu seçeneği size sunduğumuz Müşteri Hesabı ayarlarınızdan herhangi bir zamanda ve herhangi bir sebep göstermeden silebilirsiniz. Müşteri Hesabınızı silmeden önce, herhangi bir bağlantılı borsanın bağlantısını kesmenizi ve tüm açık işlemleri veya botları kapatmanızı isteyeceğiz. Fesih durumunda, Müşteri Hesabınız, (i) dahil olduğunuz tüm anlaşmazlıkların tatmin edici bir şekilde çözülmesi; ve (ii) Yazılımı kullanımınızla ilişkili diğer yükümlülükleri yerine getirdiniz (yani bağlantılı tüm borsaların bağlantısını kestiniz ve açık işlemleri veya botları kapattınız). Bu yedi (7) gün içinde, oturum açarak ve Müşteri Hesabının feshini iptal ederek Müşteri Hesabınızı yeniden etkinleştirmeyi seçebilirsiniz

12.3.2 BROOVS TRADE BOT, Yazılımda sizi bilgilendirerek size yedi (7) gün önceden bildirimde bulunarak Müşteri Hesabınızı silebilir. Müşteri Hesabı, ön ihbar süresinin sona erdiği yedinci (7) günün sonunda silinecektir. BROOVS TRADE BOT 'ın Bölüm 11.3'te belirtilenler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere önemli bir ihlal tespit etmesi durumunda, BROOVS TRADE BOT önceden bildirimde bulunmaksızın Müşteri Hesabınızı derhal silebilir.

12.3.3 Fesih işlemini başlatan taraf ne olursa olsun, Müşteri Hesabının feshi şu anlama gelir: (i) Müşteri Hesabının feshi ile eş zamanlı olarak, ayrıca Satın Alma Sözleşmesi (ilgiliyse) de feshedilecektir ve dolayısıyla Yazılıma ve ürünlere erişiminiz ve bununla bağlantılı olarak sunulan hizmetler iptal edilir; (ii) Yazılımı başka herhangi bir şekilde kullanmanız yasaktır; ve (iii) Müşteri Hesabınızda bulunan veya hesabınızdaki faaliyetlerle ilgili tüm veriler ve bilgiler, yürürlükteki yasalara uygun olarak bu tür içeriği, verileri veya bilgileri saklamakla yükümlü olduğumuz veya buna izin verdiğimiz durumlar dışında, geri alınamaz şekilde silinecektir. ve düzenlemeler.

12.4 Satın Alma Sözleşmesinin Feshi

12.4.1 Satın Alma işleminizi sonlandırmak için Bölüm 13'te açıklanan haklarınızı kullanabilirsiniz.

12.4.2 On dört (14) günlük “bekleme” süresinden sonra, Müşteri Hesap ayarlarınızdan “Uzatmamayı” seçerek, Satın Alma Sözleşmenizi dilediğiniz zaman ve herhangi bir gerekçe göstermeden feshedebilirsiniz.

12.4.3 BROOVS Trade Bot, Satın Alma Sözleşmesini Bölüm 12.3.2'de açıklanan aynı koşullar altında feshedebilir.

12.4.4 Fesih işlemini başlatan taraf ne olursa olsun, Satın Alma Sözleşmesinin feshi, Satın Alma Sözleşmesine dayalı olarak Abonelik kapsamında sağlanan Yazılım işlevlerine ve bununla sağlanan ürün ve hizmetlere erişiminizin derhal sona erdirileceği, ancak yine de bunlara erişiminiz olacağı anlamına gelir. Müşteri Hesabınız. Satın Alma Sözleşmesinin feshedilmesi veri kaybına neden olmaz, yani gelecekte Satın Alma Sözleşmesini imzalamaya karar verirseniz, sizin tarafınızdan oluşturulan işlevlerin metrikleri çalışmaya devam eder. Geri ödeme almayla ilgili talimatlar için lütfen Geri Ödeme Politikamıza bakın. Bu tür tüm önlemlerin BROOVS TRADE BOT tarafından uygulanacağını ve geçerli yasaların izin verdiği ölçüde, BROOVS TRADE BOT 'ın bu tür bir önlemin sonucu olarak herhangi bir nedenle size veya üçüncü taraflara karşı sorumlu olmayacağını kabul edersiniz.

12.5 Bu Kullanım Koşulları sona erdiğinde, sizin ve BROOVS TRADE BOT 'ın yararlanmış olduğu, tabi olduğu (veya Kullanım Koşulları yürürlükteyken zaman içinde tahakkuk eden) veya yasal hak, yükümlülük ve yükümlülüklerin tümü sona ermektedir. Süresiz olarak devam edeceği ifade edilen, Bölüm 1, 4, 8, 10, 9, 14 ila 19 dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bu tür bir fesihten etkilenmeyecektir.

13. Cayma Hakkı

13.1 Müşteri Hesabını siz oluşturduysanız ve Avrupa Birliği'nden bir tüketiciyseniz, yasal hükümler uyarınca cayma hakkınız vardır

13.2 Cayma hakkı, aşağıdaki cayma hakkı bildiriminde belirtilen hükümlere tabidir:
Cayma hakkı bildirimi
Bu Satın Alma Sözleşmesini on dört gün içinde herhangi bir sebep göstermeksizin iptal etme hakkınız vardır. İptal süresi, seçtiğiniz Aboneliğin işlevlerine eriştiğiniz günden itibaren on dört (14) gündür. Cayma hakkınızı kullanmak için, bize, BROOVS TRADE BOT e-posta adresi: [email protected] ya, kararınızı açık ve net bir şekilde bildirmelisiniz. Satın Alma Sözleşmesini geri çektiğinizde, Bölüm 1.2 uyarınca çekilmeye kadar olan Satın Alma Sözleşmesinin (ücretsiz Deneme dahil) performansı olarak teslim edilen tutarla orantılı olarak düşülen Abonelik maliyetlerini size iade etmeliyiz. Gereksiz gecikme olmaksızın ve en geç Satın Alma Sözleşmesini geri çektiğinize ilişkin bildirimi aldığımız tarihten itibaren altmış (60) gün içinde Geri Ödeme Politikası'nın sona ermesi. Bildiriminizi aldıktan sonra, Abonelikle ilgili işlevlere erişiminizi derhal kaldıracağız, ancak yine de Müşteri Hesabınıza erişiminiz olacaktır. Abonelikle ilgili işlevlerin tüm kullanımını gereksiz bir gecikme olmaksızın ve her halükarda bize geri çekilmenizi bildirdiğiniz tarihten itibaren en geç on dört (14) gün içinde durdurmalısınız.

14. Üçüncü Şahıs İçeriği

14.1 Yazılım aracılığıyla sağlanan herhangi bir içeriğin kullanılması amaçlanmıştır ve yalnızca bilgi amaçlı kullanılmalıdır. Kendi kişisel durumunuza göre herhangi bir yatırım yapmadan önce kendi analizinizi yapmanız çok önemlidir. Bir yatırım kararı vermek amacıyla veya başka bir amaçla, üçüncü taraflarca tarafımızca sağlanan ve güvenmek istediğiniz herhangi bir bilgiyle bağlantılı olarak bir profesyonelden bağımsız finansal tavsiye almalı veya bağımsız olarak araştırmalı ve doğrulamalısınız. Yazılım aracılığıyla kullanıma sunulan her türlü içerik, veri, bilgi veya yayın, size kolaylık ve bilgi sağlamak amacıyla tarafımızca olduğu gibi sağlanır. Üçüncü şahıslar tarafından sağlanan herhangi bir görüş, tavsiye, beyan, hizmet, teklif veya diğer bilgiler, BROOVS Trade Bot'a değil, ilgili yazar(lar)a veya yayıncı(lar)a aittir. Bu tür bilgiler, onlardan alabileceğiniz bu içerik veya bilgilerin BROOVS TRADE BOTtarafından onaylandığı şeklinde yorumlanmamalıdır. BROOVS Trade Bot'ın bu kaynakların içeriği veya bilgileri üzerinde hiçbir kontrolü yoktur. BROOVS Trade Bot, bu tür yayınlardaki bilgilerin doğru veya eksiksiz olduğuna dair açık veya zımni hiçbir garanti veya beyanı reddeder.

14.2 Kripto-Sinyaller için Pazar Yeri. Kripto-Sinyaller için Pazaryeri Yazılımından erişebilirsiniz. Kripto-Sinyaller, sinyaller ve ticaret taktikleri geliştiren üçüncü taraf hizmet sağlayıcılar tarafından sağlanan bilgilerdir. Piyasada görüntülenen tüm Kripto-Sinyaller üçüncü taraflarca sağlanmaktadır (topluca “Sinyal Sağlayıcı””) ve BROOVS TRADE BOT değil. Sinyal Sağlayıcı, kripto para birimi kullanımı veya kripto para birimi ticareti hakkında tavsiye yayınlamaz. Yazılım, Sinyal Sağlayıcı tarafından oluşturulan bir algoritmik gösterge hakkında bilgi içermekle birlikte, okuyucusuna herhangi bir finansal tavsiyede bulunmaz. Crypto-Signals'ın üçüncü taraf hizmetleri olduğu ve yalnızca bilgilendirme amaçlı yayınladığı herhangi bir veriden hiçbir şekilde sorumlu değiliz. Bu tür bilgilerden veya bu bilgilere güvenmenizden dolayı maruz kalabileceğiniz herhangi bir hasar, masraf veya diğer kayıplarla ilgili olarak sözleşme, ihmal veya başka bir nedenle sorumlu olmayacağız.

14.3 Kripto-Sinyaller üçüncü şahıs Sinyal Sağlayıcılar tarafından sağlandığı için bunların kullanımı bu üçüncü şahıs Sinyal Sağlayıcının hüküm ve koşullarına tabidir. Kripto-Sinyallerin kullanım koşulları, tarafınızca seçilen Kripto-Sinyal'e abone olduğunuzda size sunulacaktır. Üçüncü Şahıs Sinyal Sağlayıcılara Kripto-Sinyallerin kullanımı için ödemeler, sizin tarafınızdan, Bölüm 10 ila BROOVS Trade Bot'ta belirtilen ödeme koşullarına uygun olarak yapılacaktır ve ilgili ödemeyi, aralarında mutabık kalınan koşullara uygun olarak ilgili Sinyal Sağlayıcıya iletecektir.

14.4 Algoritmik göstergenin geçmiş performansları, geleceğe yönelik bir rehber değildir. Herhangi bir şüpheye mahal vermemek için, Sinyal Sağlayıcı ve ilişkili şirketler veya çalışanlar kendilerini emtia ticareti danışmanları veya yetkili mali danışmanlar olarak göstermezler. Bu temsil göz önüne alındığında, Sinyal Sağlayıcı ve herhangi bir ilişkili şirket veya çalışan tarafından sağlanan tüm bilgiler, veriler ve materyaller yalnızca eğitim amaçlıdır ve özel yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

14.5 Üçüncü Taraf Platformlarına ve Bilgilerine Bağlantılar. Yazılımdaki belirli bağlantıların kullanımı sizi üçüncü şahıs beslemelerine, yazılımlarına, web sitelerine veya mobil uygulamalara (topluca “Üçüncü Şahıs Platformları”) yönlendirecektir. Bu Üçüncü Taraf Platformları, BROOVS Trade Bot'ın kontrolü altında değildir ve BROOVS Trade Bot, bu tür Üçüncü Taraf Platformlarının içeriğinden veya bu Üçüncü Taraf Platformunda yer alan herhangi bir bağlantıdan sorumlu değildir. Üçüncü Şahıs Platformu bilgisine erişmeye karar verirseniz, bunun riski tamamen size aittir.

14.6 Üçüncü Taraf Hizmetleri. BROOVS TRADE BOT API'sini kullanan uygulamalar veya Servise'de çerçeveleme gibi üçüncü taraflardan Yazılım aracılığıyla size sunulan hizmetleri sağlayabiliriz. Diğer taraflarca sağlanan hizmetleri etkinleştirmeye, bunlara erişmeye veya bunları kullanmaya karar verirseniz, bu tür Üçüncü Kişi Hizmetlerine erişiminizin ve bunları kullanımınızın, söz konusu Üçüncü Kişi Hizmetlerinin hüküm ve koşullarına tabi olduğu ve bu tür Üçüncü Kişi Hizmetlerinin hüküm ve koşullarına tabi olduğu ve bizim tarafımızdan onaylanmadığı konusunda bilgilendirilmemiz gerekir. veya bunlarla sınırlı olmamak üzere, içerikleri veya verileri işleme, koruma, yönetme veya işleme biçimleri veya sizinle bu tür hizmetlerin sağlayıcısı arasındaki herhangi bir etkileşim dahil olmak üzere, bu tür Üçüncü Kişi Hizmetlerinin herhangi bir yönü hakkında herhangi bir beyanda bulunmaz veya yükümlü değildir. Üçüncü Taraf Hizmetleri. Bu tür Üçüncü Şahıs Hizmetleriyle ilgili olarak BROOVS Trade Bot'a karşı herhangi bir hak talebinden gayri kabili rücu olarak feragat edersiniz.

15. Gizlilik ve Kişisel Bilgiler

15.1 Yazılımdan tam olarak yararlanmak için sizinle ilgili bazı bilgileri (“Kişisel Veriler”) sağlamanız gerekecektir. BROOVS Trade Bot'ın bazı Kişisel Verileri Gizlilik Politikamızda açıklandığı şekilde toplayıp kullanacağını kabul etmektesiniz. Kişisel Verilerinizin toplanması, kullanılması, ifşa edilmesi ve korunması hakkında daha fazla bilgi için lütfen broovs.io Gizlilik Politikamızı okuyun . Kişisel Verilerinizle ilgili sorular veya taleplerinizi e-posta yoluyla [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

16. Yazılım Kullanılabilirliği

16.1 BROOVS Trade Bot, Yazılımın her zaman kullanılabilir olmasını sağlamak için çaba gösterecektir; ancak BROOVS Trade Bot, Yazılımın her zaman kullanılabilir olacağına dair herhangi bir garanti veremez. Yazılım “olduğu gibi” ve “mevcut olduğu şekilde” sağlanır. Yazılımın ve sunulan işlevlerin her zaman kullanılabilir olması veya BROOVS TRADE BOT tarafından garanti edilen belirli bir kullanılabilirlik hakkına sahip değilsiniz. BROOVS Trade Bot, Yazılıma her zaman herhangi bir kesinti veya hata olmadan erişilebilmesini sağlamakla yükümlü değildir ve bunun için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

16.2 Yazılım aşağıdaki durumlarda mevcut olmayabilir, örneğin:

16.2.1 Web sitesi aracılığıyla sağlanan Yazılımdaki kusur veya kusur, Yazılımı değiştirmeniz veya modifiye etmeniz veya Yazılımı herhangi bir şekilde normal ve amaçlanan erişim ve amaçlanan kullanım kapsamı dışında kullanmanızdan kaynaklanıyorsa;

16.2.2 Yazılımdaki kusur veya arıza, cihazınızdaki bir sorundan kaynaklanıyorsa,

16.2.3 Teknik arıza durumunda.

16.3 Yazılıma bir mobil cihaz ve bilgisayar aracılığıyla erişebilir ve onu kullanabilirsiniz. Yazılım İnternet ve mobil ağlar üzerinden sağlandığı için, Yazılımın kalitesi ve kullanılabilirliği makul kontrolümüz dışındaki faktörlerden etkilenebilir. Yazılımın tüm işlevleri mobil cihazda mevcut değildir. Herhangi bir ön koşullu yazılım ve donanım gereksinimlerinden ve Yazılıma bir mobil cihaz aracılığıyla erişme ve Yazılımı kullanmayla ilgili tüm veri ücretleri ve ücretlerinden yalnızca siz sorumlusunuz.

17. Garanti Reddi

17.1 YÜRÜRLÜKTEKİ YASALARIN İZİN VERDİĞİ MAKSİMUM ÖLÇÜDE, BURADA AÇIKÇA BELİRTİLENLER DIŞINDA, YAZILIMI KULLANIMINIZ SİZE “OLDUĞU GİBİ” VE “MEVCUT OLDUĞU GİBİ” SAĞLANIR. BROOVS Trade Bot, İLGİLİ MÜDÜRLERİ, YETKİLİLERİ, ÇALIŞANLARI VE TEMSİLCİLERİ, HERHANGİ BİR SINIRLAMA OLMAKSIZIN, HERHANGİ BİR SINIRLAMA OLMAK ÜZERE, AÇIK VEYA ZIMNİ TÜM DİĞER BEYANLARI, ONAYLARI, GARANTİLERİ VE KOŞULLARI AÇIKÇA REDDEDER, VEYA İHLALSİZLİK, EKSİKSİZLİK, GÜVENLİK, GÜVENİLİRLİK, UYGUNLUK, DOĞRULUK, PARA BİRİMİ VEYA KULLANILABİLİRLİK, HATASIZ, KESİNTİSİZ, KUSURLARIN DÜZELTİLECEĞİ, YAZILIMIMIZIN YA DA UYGUN OLAN HİZMETLERDEN YARARLANABİLİR OLDUĞU DURUM ALIŞVERİŞ, PERFORMANS VEYA TİCARET KULLANIMINDAN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR GARANTİ. VERMEZ.

17.2 BROOVS Trade Bot, (I) YAZILIMIN GEREKSİNİMLERİNİZİ KARŞILAYACAĞI; (II) YAZILIMIN KESİNTİSİZ, ZAMANINDA, GÜVENLİ VEYA HATASIZ OLACAĞI; (III) YAZILIMIN KULLANIMINDAN ELDE EDİLEN SONUÇLARIN DOĞRU VEYA GÜVENİLİR OLACAĞINI; VEYA (IV) BİLİNEN VE HALA TESPİT EDİLMEYEN HATALARIN HEMEN DÜZELTİLECEĞİ GARANTİSİNİ VERMEZ.

17.3 İNTERNETTEN VEYA YAZILIMDAN İNDİRİLMEK İÇİN MEVCUT DOSYALARIN VEYA VERİLERİN VİRÜS VEYA BAŞKA ZARARLI KOD İÇERMEYECEĞİ GARANTİSİNİ VERMEZ. YAZILIMI KULLANAN AYGITINIZ VEYA BİLGİSAYARINIZ, İNTERNETİNİZ VE VERİ GÜVENLİĞİNİZDEN YALNIZCA VE TAMAMEN SİZ SORUMLUSUNUZ. GEÇERLİ YASALARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE, BROOVS Trade Bot, İLGİLİ MÜDÜRLERİ, YETKİLİLERİ, ÇALIŞANLARI VE TEMSİLCİLERİ, HİZMET REDDİ SALDIRISI, DAĞITILAN HİZMET VERMEDEN, POSTA BOMBASI VEYA ÇÖKME, VİRÜSLER, TROJAN ATLARI, KURSLAR, MANTIK BOMBALARI VEYA BİLGİSAYAR EKİPMANINIZI, BİLGİSAYAR PROGRAMLARINI, VERİLERİ,VERECEĞİ ZARALARDAN KORUYACAĞI GARANTİSİNİ VERMEZ.

17.4 YUKARIDAKİLER, GEÇERLİ YASALAR KAPSAMINDA HARİÇ TUTULMAYAN VEYA SINIRLANDIRILAMAYAN HİÇBİR GARANTİYİ ETKİLEMEZ.

18. Sorumluluğun Sınırlandırılması

18.1 BROOVS TRADE BOT, bu Kullanım Koşullarında açıkça belirtilenler dışında herhangi bir garanti veya beyanda bulunmaz. Yazılım, bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için geliştirilmemiştir.

18.2 GEÇERLİ YASALARIN İZİN VERDİĞİ MAKSİMUM ÖLÇÜDE BROOVS TRADE BOT VE ONLARIN İLGİLİ YÖNETMENLERİNİN, YETKİLİLERİNİN, ÇALIŞANLARININ VEYA TEMSİLCİLERİNİN, SİZE GÖRE DOĞRUDAN, DOLAYLI, ARIZİ VEYA ÖZEL BELİRTİLENLERDEN YARARLANACAĞINI AÇIKÇA ANLAMAK VE KABUL ETMEKTEDİR. YAZILIMI KULLANIMINIZLA BAĞLANTILI OLARAK, NEDEN OLURSA OLSUN VE HERHANGİ BİR YÜKÜMLÜLÜK TEORİSİ ALTINDA, HERHANGİ BİR KAR KAYBI, FIRSATI KAYBI, VERİ KAYBI VEYA DİĞER MADDİ OLMAYAN KAYIPLAR DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAKTADIR.

18.3 SİZE KARŞI BROOVS TRADE BOT MAKSİMUM TOPLAM YÜKÜMLÜLÜĞÜ, TALEBİNİZDEN ÖNCEKİ 12 (oniki) AY İÇİNDE BİZE ÖDEDİĞİNİZ ABONELİK FİYATLARI İLE SINIRLI OLACAKTIR.

19. Tazminat

19.1 Yürürlükteki yasaların izin verdiği azami ölçüde, BROOVS TRADE BOT 'ı, bağlı kuruluşlarını ve bunların ilgili direktörlerini, memurlarını, çalışanlarını, acentelerini, hizmet sağlayıcılarını, yüklenicilerini, lisans verenlerini, tedarikçilerini, haleflerini ve vekillerini savunmayı, tazmin etmeyi ve zarar görmemesini sağlamayı kabul etmektesiniz. Bu Kullanım Koşullarını ihlal etmenizden veya Yazılımı kullanımınızdan kaynaklanan veya bununla ilgili herhangi bir iddia, yükümlülük, zarar, hüküm, ödül, kayıp, maliyet, harcama veya ücrete (makul avukatlık ücretleri dâhil) karşı, ancak Gönderimleriniz, Üçüncü Taraf Platformları, fikri mülkiyetin, hizmetlerin ve ürünlerin bu Kullanım Koşullarında açıkça izin verilenler dışında herhangi bir şekilde kullanımı bunlarla sınırlı değildir.

20. Kullanım Koşulundaki Değişiklikler

20.1 BROOVS TRADE BOT bu Kullanım Koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Yazılım dâhilindeki Kullanım Koşullarında yapılacak herhangi bir değişiklik hakkında yedi (7) gün önceden bilgilendirileceksiniz. Değişiklikler, önceden bildirim süresinin sona erdiği yedinci (7) günün sonunda yürürlüğe girecek ve bağlayıcı olacaktır. Değişiklikleri kabul etmemeniz durumunda, Bölüm 12.3.1'de belirtildiği gibi Müşteri Hesabınızı silme hakkına sahipsiniz.

20.2 BROOVS Trade Bot, Kullanım Koşullarını size önceden bildirimde bulunmaksızın aşağıdaki türde değişikliklerle değiştirme hakkını saklı tutar:

20.2.1 Kullanım Koşullarındaki değişiklik sadece sizin için avantajlı ise;

20.2.2 Değişiklik yalnızca yeni hizmetler, işlevler veya hizmet bileşenleri ile ilgiliyse ve sizin için mevcut sözleşme ilişkisinde herhangi bir değişiklikle sonuçlanmıyorsa;

20.2.3 Değişiklik, özellikle geçerli yasal durumda bir değişiklik olması durumunda, Kullanım Koşullarını yürürlükteki yasal gerekliliklerle uyumlu hale getirmek için gerekliyse ve değişikliğin sizin üzerinde herhangi bir önemli olumsuz etkisi yoksa; veya

20.2.4 BROOVS TRADE BOT için bağlayıcı olan bir mahkeme kararına veya bir otorite tarafından bağlayıcı bir karara uymak için BROOVS TRADE BOT değişikliği uygulamak zorundaysa ve değişikliğin sizin için önemli bir zararı yoksa.

20.3 Yazılımdaki bu tür değişiklikler hakkında bilgilendirileceksiniz.

21. Destek ve Raporlama

21.1 Yalnızca Yazılımın çalışması için destek hizmetleri sağlıyoruz. Yazılımın iftira niteliğinde veya karalayıcı davranışlar da dâhil olmak üzere kötüye kullanıldığının farkına varırsanız, bunu BROOVS Trade Bot'a bildirmelisiniz. Yazılımla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız [email protected] veya [email protected] adreslerinden mail yoluyla yardım için bizimle iletişime geçmenizi öneririz:

22. Genel

22.1 Bu Kullanım Koşulları, Gizlilik Politikası ve bu Kullanım Koşullarına referans olarak dâhil edilen diğer tüm URL'ler dâhil olmak üzere, kullanımınız ve Yazılımı sağlamamızla ilgili olarak siz ve BROOVS TRADE BOT arasındaki sözleşmenin tamamını oluşturur.

22.2 Taraflar, bir tarafın bu Kullanım Koşullarında yer alan (veya herhangi bir geçerli yasa kapsamında yararına olan) herhangi bir yasal hakkı veya çareyi kullanmaması veya uygulamaması durumunda, bunun resmi bir feragat olarak kabul edilmeyeceğini kabul eder. Haklarını ve bu hakların veya çözüm yollarının taraf için hala geçerli olacağını.

22.3 Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünün yasa dışı, geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu, bu Kullanım Koşullarının diğer herhangi bir hükmünü etkilemeyecektir ve sizinle aramızdaki anlaşma, yasal hale getirmek için gerekli olduğu ölçüde değiştirilmiş sayılacaktır, geçerli ve uygulanabilir.

22.4 Buradaki taraflar, Satın Alma Sözleşmesi ve ilgili tüm belgeler dahil olmak üzere bu Kullanım Koşullarının Türkçe olarak hazırlanmasını ve sonuçlandırılmasını talep ettiklerini teyit ederler. İşbu belgenin herhangi bir tercümesi sadece bilgi amaçlı sağlanmıştır ve herhangi bir hukuki değer taşımamakta ve taraflar arasında herhangi bir sözleşme ilişkisi oluşturmamaktadır.

22.5 Yazılımda bulunan hiçbir e-posta adresi toplanamaz veya talep amacıyla başka bir şekilde kullanılamaz.

22.6 Taraflar arasındaki ilişki, bağımsız yüklenicilerin ilişkisidir. Bu Kullanım Koşullarında yer alan hiçbir şey, taraflar arasında herhangi bir acentelik, ortaklık, ortak girişim veya başka bir ortak girişim, istihdam veya güvene dayalı ilişki kurulması olarak yorumlanmayacaktır ve taraflardan hiçbiri diğer taraf için sözleşme yapma veya diğer tarafı herhangi bir şekilde bağlama yetkisine sahip olmayacaktır.

22.7 Bu Kullanım Koşulları, Satın Alma Sözleşmesi ve Yazılımın kullanımından kaynaklanan veya bununla bağlantılı olarak ortaya çıkan her türlü akdi veya akdi olmayan anlaşmazlıklar, Türkiye yasalarına tabi olacak ve bu kanunlara göre yönetilecek ve BURSA Mahkemesinde karara bağlanacaktır.

22.8 Önceden yazılı onayımız olmadan bu Kullanım Koşulları kapsamındaki haklarınızı devretmeyecek veya yükümlülüklerinizden herhangi birini devredemezsiniz. Bu Bölümü ihlal eden herhangi bir sözde atama veya yetkilendirme geçersiz ve hükümsüzdür. Hiçbir atama veya yetkilendirme sizi bu Kullanım Koşulları kapsamındaki yükümlülüklerinizden kurtarmaz.

22.9 BROOVS TRADE BOT, bu Kullanım Koşulları kapsamındaki hak ve yükümlülüklerini üçüncü bir tarafa devredebilir. Bu durumda, BROOVS TRADE BOT, Yazılımda buna uygun olarak üçüncü tarafa aktarım hakkında sizi önceden bilgilendirecektir. Transferi kabul etmezseniz Müşteri Hesabını derhal feshetme hakkına sahip olacaksınız.

22.10 Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünün, herhangi bir nedenle, yetkili yargı yetkisine sahip herhangi bir mahkeme veya hakem tarafından uygulanamaz veya geçersiz olduğu kabul edilirse, bu hüküm, aksi takdirde bu Kullanım Koşullarının tam olarak kalması için gerekli olduğu ölçüde sınırlandırılacak veya ayrılacaktır.

23. Çevirimiçi Anlaşmazlık Çözümü

23.1 Avrupa İnsan Hakları Komisyonu, http://ec.europa.eu/consumers/odr adresinde bulunabilecek bir çevrimiçi anlaşmazlık çözüm platformu kurmuştur.

23.2 BROOVS TRADE BOT, bir tüketici tahkim kurulu önünde bir anlaşmazlık çözüm prosedürüne katılmak zorunda veya istekli değildir.

24. Bildirimler

24.1 Bu Kullanım Koşulları kapsamında size herhangi bir bildirimde bulunabiliriz: (i) bize verdiğiniz e-posta adresine bir mesaj göndererek ve kullanmamıza izin vererek; veya (ii) Yazılıma göndererek. E-posta ile gönderilen bildirimler, e-postayı gönderdiğimizde geçerli olacak ve yayınlayarak sağladığımız bildirimler yayınlandıktan sonra geçerli olacaktır. E-posta adresinizi güncel tutmak ve gelen mesajları düzenli olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

24.2 Bize bu Kullanım Koşulları kapsamında bildirimde bulunmak için [email protected] adresinden e-posta yoluyla bizimle iletişime geçmelisiniz.

24.3 Bu Kullanım Koşulları kapsamında bu tür bir onayın gerekli olduğu herhangi bir eylem için BROOVS TRADE BOT 'ın onayını istemek için lütfen [email protected] adresine bir e-posta gönderin . BROOVS TRADE BOT, tamamen kendi takdirine bağlı olarak bu tür talepleri reddetme hakkını saklı tutar.BROOVS TRADE BOT
BROOVS TEKNİK EKİBİ / RAYSOFT A.Ş
2022

loading...